SV-Viceversa

Informatie over uiterlijke verzorging en medische hulp

Als je op zoek bent naar een goede haartransplantatie

Haartransplantatie

Haartransplantatie

Wie had dat gedacht

Toen mijn zoon als baby al een volle haarbos had was dat regelmatig het onderwerp van gesprek bij ons thuis. Naarmate hij groter werd, werd zijn haarbos dat ook. Ineens sloeg dat om en toen hij zijn haar eens had afgeschoren werd pijnlijk duidelijk dat hij kale plekken begon te krijgen. Sommige mannen krijgen daar pas last van op late leeftijd. Anderen hebben toch pech en zijn al eerder de klos. Helaas voor mijn zoon, maar gelukkig was er een oplossing, namelijk haartransplantatie. Wij hebben online gezocht naar de beste manieren en haartransplantatie bij Kliniek Veldhoven was het beste idee. Online zag ik dat zij al veel haartransplantaties gedaan hadden en daarom had ik vertrouwen in de zaak. Toen heb ik mijn zoon overtuigd en hij wist ook dat een haartransplantatie een goed idee was. Haartransplantatie

Prima geslaagd

Een transplantatie van het haar heeft normaal gesproken geen effect op je gezondheid. Echter wanneer je daar langer over nadenkt weet je dat de mentale gezondheid van een man vaak wel degelijk vooruit gaat nadat zijn haar weer is hersteld. Veel mannen willen er niet eerlijk over zijn maar zijn echt onzeker wanneer hun haar begint uit te vallen of zij zomaar kale plekken hebben. Wanneer dit probleem hersteld wordt, kan iemand daar echt gelukkiger en zekerder van worden. Dat is toch mooi meegenomen! Bij Kliniek Veldhoven kun je deze ingreep voor een mooie prijs laten doen. Een waardevolle investering dus.