SV-Viceversa

Informatie over uiterlijke verzorging en medische hulp

Direct Psycholoog is een praktijk dat resultaat behaald

ontspanning

ontspanningWat jullie als lezers vandaag kunnen verwachten is meer informatie over Direct Psycholoog. Zoals de naam al doet vermoeden bieden zij ondersteuning voor de verbetering van de psychische en lichamelijke gezondheid. Wanneer jij in een fase zit waarbij je denkt dat alles tegen zit is het soms moeilijk om hier zelfstandig uit te komen. Een logische keuze is dan om professionele hulp te zoeken. Echter kiezen sommige mensen hier dan bewust niet voor. Dit komt door verschillende redenen, zoals schaamte of woede. Vandaar dat een goede praktijk dan juist wel de helpende hand kan bieden.

Dit kun je van hun verwachten

Direct PsycholoogDe praktijk Direct Psycholoog behandelt dan ook meerdere problematieken voor zowel volwassenen als jeugdigen:

 • Emotionele problemen, depressie, dwang
 • Aanpassingsproblemen: bijv. levensfaseproblematiek
 • Werk- en studieproblemen
 • Burn-out en/of overspannenheid
 • Verwerkingsproblemen: na relatiebreuk of ziekte, overlijden, ingrijpende gebeurtenissen/psychotrauma
 • Slaapproblemen
 • Eetproblemen
 • Psychosomatische klachten
 • Persoonlijkheidsproblemen, gevoelens van minderwaardigheid
 • Identiteitsproblemen
 • Perfectionisme, angst, onzekerheid, agressie, gebrek aan assertiviteit, schuldgevoelens
 • Relatie- en gezinsproblemen
 • Verslavingsproblematiek: bijv. problemen met alcohol, drugs, medicatie of gokken
 • Obsessief gedrag
 • Psychische problemen rondom (chronische) ziekte
 • Chronische pijn
 • Seksuele problemen
 • Algemene levensvragen

Dit is dan ook een hele lijst. Bewust heb ik alles opgenoemd om jou alle duidelijkheid te geven wat deze praktijk voor jou kan betekenen. Indien één van deze problematieken herkenbaar voorkomt, raad ik het je dan ook aan hier op tijd hulp voor te zoeken. Het kan ook voorkomen dat jij iemand kent waarvan jij zeker weet dat diegene professionele hulp nodig heeft. De meeste mensen schrikken dan ook zodra zij het woord psycholoog horen, dit is totaal niet nodig.

burn out

Meer verhalen