SV-Viceversa

Informatie over uiterlijke verzorging en medische hulp

Uitstekende GU10 LED lampen gekocht van goede kwaliteiten

philips-ledspot-lv-mr16-6.5-35w-(master)_ledlv6.5-35-20Een goede kameraad van mij was afgelopen week in het ziekenhuis. Hij moest komen voor een controle en gelukkig was alles goed. Hij vroeg zich af hoe het ziekenhuis toch aan die felle lampen komt. Er werd toen gezegd dat de lampen van lampdirect komen. Toen hij thuiskwam had hij gelijk gekeken op de website van hun en daar kwam die een groot assortiment tegen. Vooral de GU10 LED lampen waren erg voordelig en daar stonden goede recensies over. Hij had er toen gelijk een aantal besteld en binnen twee dagen had die ze al thuis. Het bedrijf heeft dus een uitstekende service en ook zeer mooie prijzen. Dat was voor mij ook de reden dat ik er ook een paar wilde hebben.

Gelijk een paar lampen besteld. philips-ledspot-mv-5.5-50w-gu10-(master)_philed6-50w-20

Bij ons in de keuken hebben we allerlei spotjes. Samen geven ze veel licht, maar de lampen zelf gaan snel kapot. Sinds dat we de GU10 LED lampen hebben gekocht hebben we er veel meer plezier van. Ze zijn in verbruik veel voordeliger en kosten van zichzelf ook veel minder dan de oude lampen die we hadden. Het bedrijf heeft dus echt fantastische lampen die beschikken over goede kwaliteiten. Mochten we ooit nog lampen nodig hebben komen we zeker terug. Het is zeker een aanrader mensen!

philips-ledtube-t8-ga110_philedtubega110-20

Meer verhalen