SV-Viceversa

Informatie over uiterlijke verzorging en medische hulp

Ideaal op de werkvloer: bhv app

cursus bhv

cursus bhv

Nieuwe ontwikkeling

Ik heb iets nieuws ontdekt! Misschien vinden jullie dit ook wel erg leuk om te weten. Er bestaat namelijk een bhv app. De bhv app is een handige app die jouw begeleid tijdens bhv handelingen. Zo krijg je bijvoorbeeld advies over het doven van vuur of het beademen van een collega bijvoorbeeld. Zelf heb ik de bhv app nog niet gebruikt, maar het lijkt me toch zeker iets dat voor iedereen handig is om op zijn of haar telefoon te hebben! Ook als je geen bhv diploma hebt. Of misschien juist als je geen bhv diploma hebt! Zo is iedereen in staat anderen te helpen en de situatie veilig of veiliger te stellen. Mijn advies is nog steeds altijd eerst 1 1 2 bellen. Terwijl je wacht kun je natuurlijk actie ondernemen. Daarom lijkt het mij ook verstandig wel in het bezit te zijn van een bhv diploma. Daarmee weet je, als het goed is, altijd wat je moet doen in nood situaties! En geloof mij, bedrijven vinden jou als werknemer ook aantrekkelijker met deze kwaliteit!

 

cursus bhvAltijd handig

Binnen een bedrijf is het altijd handig om mensen in dienst te hebben met een bhv diploma. Gebruik deze kans dan ook om er een te verkrijgen door een bhv cursus te volgen en zet op jouw CV ook dat jij dit diploma hebt. Je bent voor een bedrijf waardevoller en wordt potentieel eerder aangenomen bij een nieuwe baan.

Hebben jullie ook dit soort goede tips voor het werkende leven? Ik ben zeer benieuwd, laten we elkaar helpen!