SV-Viceversa

Informatie over uiterlijke verzorging en medische hulp

Wij maken gebruik van fysiotherapie in Veldhoven

fysiotherapie veldhoven

fysiotherapie veldhoven Voor mijn dochter ben ik laatst op zoek gegaan naar de fysiotherapie in Veldhoven of daar in de buurt. Zij sport namelijk ongelofelijk veel, maar de laatste tijd ging dat steeds minder goed. Ook werd er opgemerkt dat haar benen niet even lang zijn. Daardoor staan haar bekken ook een beetje scheef. Hier heeft zij nu nog helemaal geen last van, maar dat kan op de lange termijn wel gaan gebeuren. Daarom was het van belang dat zij hier tijdig naar zou laten kijken. Haar trainer kwam met dit advies en dat zijn wij dan ook maar meteen op gaan volgen. Een verwijzing van de huisarts was gelukkig niet nodig, dus wij konden zelf meteen een praktijk kiezen.

fysiotherapie veldhovenErg tevreden

Door een tip van een collega kwamen wij uiteindelijk bij een goede praktijk voor fysiotherapie in Veldhoven terecht. Hier had hij zelf hele goede ervaringen gehad en dat gaf mij wel vertrouwen in hun kennis en vaardigheden. Zij heeft nu ongeveer 5 behandelingen gehad en we merken nu al een flink verschil. Hiermee gaan wij dus de komende tijd zeker door, want dit effect mag nog wel meer versterkt worden. Het fijne is dat zij altijd door dezelfde therapeut wordt behandeld. Hierdoor bouwt ze ook echt een band met hem op en weet ze precies waar ze aan toe is. Mocht jij hier ook naar op zoek zijn, dan raad ik het jou zeker aan om een kijkje te nemen op hun website. Hier vind je heel veel informatie en praktische zaken.